Biogas Poland 2025 950
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Święto Pstrąga Górskiego

5 stycznia 2016
Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina w niedzielę 5 maja w Amfiteatrze w Jaworzu  organizuje  „Święto Pstrąga Górskiego.
Jak zapowiadają organizatorzy będzie to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania oraz zapoznania się z ofertą gospodarstw rybackich zajmujących się hodowlą pstrąga, podczas prestiżowej imprezy poświęconej tematyce rybackiej.
W programie między innymi: występy taneczne dzieci i młodzieży ze szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Jaworzu, występ orkiestry dętej „Glorieta” , występ tańca dancehall w wykonaniu ekipy tanecznej „Chore kotki”, występ kapeli „Reputacja”, występ zespołu Tomasza Madzi – uczestnika programu „Must be the music” – tylko muzyka. Gościem specjalnym będzie zespół EKT Gdynia.  Na zakończenie podczas zabawy tanecznej  zagra zespół „Accord” z Jaworza.

Imprezie towarzyszyć będzie także I Międzynarodowe Mistrzostwa na dania z jaworzańskiego pstrąga, pokaz kulinarny oraz blok konkursów i zabaw dla dzieci.





POWIĄZANE

Sztuczna inteligencja agentyczna – zdolna do samodzielnego podejmowania decyzji ...

Od 2001 do 2019 roku w Polsce odnotowywano średnio 6 mld zł rocznie strat bezpoś...

w COREPER państwa członkowskie dyskutują i podejmowują decyzję w sprawie propozy...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę