Biogas Poland 2025 950
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Przed siedzibą resortu rolnictwa

6 września 2013
W związku z dramatyczną sytuacja w rolnictwie oraz brakiem dialogu społecznego z Rządem RP i lekceważenie problemów rolniczych przez koalicję PO-PSL Rada Krajowa NSZZ  RI ,,Solidarność’’ w środę 11 września od godziny 11.30 do 13.00 organizuje akcje protestacyjną przed siedzibą Ministerstwa Rolnictwa w Warszawie.
Protest ten jest częścią w ogólnopolskiej akcji protestacyjnej, którą w dniach 11 – 14 w Warszawie  organizuje  NSZZ „Solidarność”.
 Rada Krajowa NSZZ RI „Solidarność” apeluje do wszystkich członków Związku, którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny i godne życie na wsi o aktywne uczestnictwo w akcji protestacyjnej.


POWIĄZANE

Fotopułapka leśna kojarzy się głównie z obserwacją dzikich zwierząt, ale jej zas...

Po 2022 roku kraje z rozwiniętym przemysłem zbrojeniowym, takie jak Niemcy, Fran...

Waszyngton, 10 września 2025 r. – Amerykański Departament Rolnictwa (USDA) ogłos...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę