OPOLAGRA_2025

Prowadzenie księgowości w gospodarstwie rolnym

11 października 2012
Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie dniach 24-25.10.2012 r.   organizuje  szkolenie pt. "Prowadzenie księgowości w gospodarstwie rolnym i rozliczenie VAT" skierowane do doradców i specjalistów Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego, jak i prywatnych podmiotów doradczych.
Jak udało się nam dowiedzieć celem seminarium jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie doradców do pomocy rolnikom, którzy zamierzają się rozliczać lub rozliczają podatek VAT w gospodarstwie. Szkolenie składa się z części teoretycznej jak i ćwiczeń praktycznych w prowadzeniu księgi VAT jak i rozliczania podatku za pomocą specjalistycznego programu komputerowego.
Udział w szkoleniu ma pomóc jego uczestnikom zdobyć wiedzę potrzebną do rozliczenia VAT-u w gospodarstwie oraz poznać niezbędne podstawy prawne.
Szkolenie odbędzie się w Oddziale CDR w Krakowie, ul. Meiselsa.



POWIĄZANE

Podczas spotkania Copa–Cogeca, UECBV oraz Europejskiego Okrągłego Stołu Zrównowa...

5 czerwca to nie tylko data w kalendarzu – to sygnał do działania. Światowy Dzie...

Taryfa w wysokości 50% to szybka przegrana we wzajemnym, transatlantyckim handlu...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę