A_BIO_AGRO_950

Pożar hali produkcyjnej w Ostródzie

5 września 2013
Strażacy gasili pożar hali ubojni indyków w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie). Pracownicy, którzy w chwili wybuchu pożaru byli w hali produkcyjnej, zdołali uciec - poinformował dyżurny wojewódzkiej straży pożarnej.

Pożar hali o powierzchni 300 metrów kwadratowych przy ulicy Gizewiusza na obrzeżach Ostródy wybuchł nad ranem. Prawdopodobnie zapaliło się ocieplenie dachu i ogień przeniósł się na cały budynek.
Ogień zniszczył ścianę szczytową hali, która się zawaliła, strażacy gaszą dach budynku. Pracownicy, którzy w chwili wybuchu ognia byli w hali produkcyjnej, zdążyli uciec. Przyczyny wybuchu ognia i straty nie są znane.
Pożar gasiło 70 strażaków zawodowych i ochotników z Ostródy, Gietrzwałdu, Olsztynka, Olsztyna, Lubawy.


POWIĄZANE

Rosnąca presja zmian klimatycznych oraz potrzeba ograniczenia stosowania chemii ...

Fumigacja zboża to jedna z kluczowych metod ochrony przed szkodnikami i pleśniam...

Jak pogodzić rosnącą presję regulacyjną, malejącą liczbę substancji czynnych, oc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę