aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Pługi tradycyjne na start

24 sierpnia 2012
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie we wrześniu bieżącego roku  organizuje V już  Wojewódzki Konkurs Orki Pługami Tradycyjnymi - 2012”. Konkurs zostanie rozgrywany w dwóch etapach - rejonowym i wojewódzkim.
Jak informują organizatorzy eliminacje rejonowe odbędą się w 2 punktach : 5 września 2012 r., godz. 900 – 1400 w Dowspudzie, na polach Zespołu Szkół Rolniczych( uczestnikami będą rolnicy z powiatów: Augustów, Białystok, Grajewo, Mońki, Sejny, Sokółka i Suwałk)i oraz  6 września 2012 r., godz. 900 –14 00 w Czartajewie na polach Zespołu Szkół (uczestnikami będą rolnicy z powiatów: Bielsk Podlaski, Hajnówka, Kolno, Łomża, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie i Zambrów).
Eliminacje rejonowe wyłonią 6 najlepszych oraczy (po 3 z każdego rejonu) na finał wojewódzki, który zostanie rozegrany w dniu 9 września 2012 roku w godz. 9.00-14.00 na polach doświadczalnych PODR w Szepietowie.
W konkursie orki na etapie rejonowym startować mogą chętni rolnicy bez ograniczeń wiekowych, posiadający prawo jazdy kat. T lub innej kategorii uprawniające do kierowania ciągnikiem rolniczym.
Zgłoszenia do wzięcia udziału w „V Konkursie Orki”, rolnicy składają do 4 września 2012 r. w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego. Każdy PZDR typuje jednego przedstawiciela do udziału w rozgrywkach rejonowych.POWIĄZANE

Jak było do przewidzenia, tuż po wyborach samorządowych, burmistrzowie, wójtowie...

Decyzja o wyborze odpowiedniej karmy jest kluczowa dla zdrowia psa i jego samopo...

W dzisiejszych czasach rolnictwo to nie tylko ciężka praca, ale także biznes, kt...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę