Osobisty Doradca Finansowy? - Według PKF Skarbiec zasługujesz na niego.

24 grudnia 2015
Według PKF Skarbiec zasługujesz na niego.

W wiodących bankach, w przypadku otwierania rachunku indywidualnego, firmowego lub funduszu inwestycyjnego klienci legitymujący się pokaźniejszymi dochodami mogą liczyć na dodatkowe przywileje. Nie chodzi tylko o gratisową kawę i konsultacje w oddzielnym pomieszczeniu – ale o całe spektrum udogodnień formalno-proceduralnych i komunikacyjnych popartych profesjonalną opieką pracownika banku, oddanego do dyspozycji temu konkretnemu klientowi. Klienci o niższych dochodach muszą zadowolić się standardową obsługą.

Za wiedzę bankowca trzeba ekstra zapłacić.
Polacy są lepiej wyedukowani ekonomicznie, zaczynają także oczekiwać lepszej jakości usług w branży finansowej, domagając się  jednocześnie większego profesjonalizmu obsługi. Jeszcze 10 lat temu nie każdy posiadał konto w banku, obecnie chcemy wiedzieć więcej o możliwościach inwestowania i obracania swoim kapitałem… nawet jeśli zarabiamy mniej, niż korporacyjni managerowie. Bywa, że klienci „statystyczni” czują się klientami drugiej kategorii; zwłaszcza, kiedy ich dyspozycje lub prośby traktowane są po macoszemu, pakiet ogólnodostępnych informacji jest zbyt mało wyczerpujący, a reakcja banku opieszała. Dodatkowa wiedza kompetentnego konsultanta banku oraz jego „troska” kosztują. Nadal jest to swego rodzaju wartość dodana oferowana nielicznym.

Jeśli bank nie spełnia konsumenckich oczekiwań, gdzie szukać bezpiecznej alternatywy? Na Polskim rynku istnieją sprawdzone instytucje niebankowe, gwarantujące najlepszy poziom obsługi i nieodpłatną pomoc Doradcy Finansowego każdemu, kto zawita do placówki. Pozytywnym przykładem jest Dobra Pożyczka PKF Skarbiec, która od 9 lat udostępnia środki na dowolny cel. Doradcy Finansowi pozostają do dyspozycji wszystkich klientów, nie tylko pomagając dopełnić wszelkich formalności, ale także służąc radą w zakresie zarządzania miesięcznym budżetem czy realizacji planów inwestycyjnych. W ten sposób potencjalny pożyczkobiorca unika ryzyka intuicyjnych decyzji i ich negatywnych konsekwencji, ponadto poszerza swój zasób  wiedzy.

Pani Katarzyna tak komentuje swoje doświadczenia z Dobrą Pożyczką:
Do biura Dobrej Pożyczki przyszłam pełna obaw. Okazały się one zupełnie niesłuszne. Wielka klasa, ugruntowana wiedza i najwyższy profesjonalizm Doradcy Finansowego sprawiły, że otrzymałam ofertę skrojoną na miarę moich oczekiwań i możliwości. Co ważne, przekazano mi także szereg cennych informacji w zakresie optymalizacji wydatków z tytułu innych zobowiązań oraz kilka sugestii inwestycyjnych. W żadnym z banków nie czułam się dotychczas tak „dopieszczona” i ważna.
Dobra Pożyczka ze specjalną propozycją zwraca się także do osób zadłużonych, bezrobotnych i posiadających dochód z tytułu pracy za granicą. Dotychczasowi Klienci wyrażają pełne zadowolenie z otwartej polityki Polskiej Korporacji Finansowej Skarbiec, która to polityka eliminuje zawiłe procedury i uciążliwe formalności, gwarantując bardzo preferencyjnie oprocentowaną gotówkę – 2,99%* w skali roku.
Przykładowe kalkulacje pożyczek gotówkowych na okres 30 lat:
Kwota    pożyczki    miesięczna rata
50.000zł            -           310,53zł*
70.000zł            -           434,75zł*
90.000zł            -           558,96zł*

Cel przeznaczenia pieniędzy z Dobrej Pożyczki może być dowolny, a szerokie spektrum akceptowalnych poręczeń stanowi dodatkowe udogodnienie. Nieprawdą jest, że tylko osoby zamożne mogą pozwolić sobie na zaciągnięcie pożyczki; jeden z 36 oddziałów Dobrej Pożyczki warto odwiedzić także (a nawet zwłaszcza) wtedy, gdy zaległe zobowiązania spędzają „sen z powiek”. Odyskanie płynności finansowej będzie łatwiejsze, jesli zamienisz wiele rat na jedną. Dobra Pożyczka proponuje najlepsze pożyczki pod konsolidację. W ofercie znajdują się także specjalne rozwiązania gotówkowe dla rolników.
Infolinia - połączenia z telefonów stacjonarnych:  801 003 160**
Infolinia - połączenia z telefonów komórkowych:  608 921 608**
www.dobrapozyczka.com.pl
*RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%.
**Koszt połączenia wg stawki operatora.
Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.


POWIĄZANE

Jak podaje Polska Izba Mleka, na posiedzeniu Prezydium COGECA w dn. 22 września...

• W Polsce rocznie dochodzi do ok. 20-50 zatruć grzybami. Zdecydowana większość ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę