biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

O PROW 2014 – 2020 w Łodzi

5 stycznia 2016
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  dziś tj. 245 lutego w godzinach 9.00 – 15.00 w Holiday Inn przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi organizuje spotkanie informacyjne dotyczące projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.
Uczestnicy spotkania -  rolnicy , przedstawiciele regionalnych oddziałów agencji i firm działających w obszarze rolnictwa będą mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy w zakresie strategicznych kierunków rozwoju obszarów wiejskich projektowanych w PROW 2014 – 2020 i zapoznania się ze szczegółowymi rozwiązaniami projektowanych do wdrożenia instrumentów wsparcia w ramach Programu.

Jak informują organizatorzy zaplanowana podczas spotkania dyskusja umożliwi przedstawicielom środowisk działających na rzecz rozwoju obszarów wiejskich na terenie województwa poruszenie tematów ważnych z punktu widzenia regionu, które umożliwią włączenia się w planowanie polityki w zakresie rozwoju polskiego rolnictwa i wsi.




POWIĄZANE

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz, jaką aktywność fizyczną wybrać?   Trener s...

Wraz z nadejściem jesieni do rodziny deserów Łaciatych dołączają trzy kolejne py...

W 2024 r. w Polsce było niecałe 25 tys. ekologicznych producentów żywności, co o...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę