biogaz_09_2025

Notowania cen na Rynku Elizówka w dniu 23.08.2002

23 sierpnia 2002
Średnie ceny produktów znajdujących się w ofercie Lubelskiej Giełdy Rolno-Ogrodniczej S.A.

WARZYWA

  • chrzan – 0,90 zł/pęczek,
  • burak – 0,50 zł/kg,
  • cebula czerwona – 1,10 zł/kg.
  • cebula młoda – 0,70 zł/kg,
  • cukinia – 0,80 zł/kg,
  • czosnek – 0,55 zł/główka,
  • fasolka szparagowa – 1,50 zł/kg,
  • kalafior – 1,50 zł/główka,
  • kapusta biała – 0,80 zł/główka,
  • kapusta czerwona – 0,90 zł/główka,
  • kapusta kiszona –1,15/kg,
  • kapusta pekińska – 1,90 zł/kg,
  • kapusta włoska – 1,00/szt.
  • koper – 0,45 zł/pęczek,
  • marchew młoda – 0,65 zł/kg,
  • natka z pietruszki – 0,45 zł/pęczek,
  • ogórek gruntowy – 0,65 zł/kg,
  • ogórek kiszony – 2,00 zł/kg,
  • ogórek szklarniowy – 1,90 zł/kg,
  • papryka czerwona – 2,10 zł/kg,
  • papryka zielona – 1,60 zł/kg,
  • papryka żółta – 2,10 zł/kg,
  • pieczarka – 5,50 zł/kg,
  • pietruszka – 2,30 zł/kg,
  • pomidor gruntowy – 0,65 zł/kg,
  • pomidor szklarniowy – 1,05 zł/kg,
  • por – 0,75 zł/szt.,
  • rzodkiewka – 0,60 zł/pęczek,
  • sałata – 0,78 zł/główka,
  • seler – 2,40 zł/kg,
  • szczypior – 0,45 zł/szt.,
  • włoszczyzna – 0,90 zł/szt.,
  • ziemniak młody – 0,35 zł/kg .

OWOCE KRAJOWE

  • gruszka – 0,75 zł/kg,
  • malina – 2,50 zł/0,5 kg,
  • jabłka Jersey Mac – 0,65 zł/kg,
  • jabłka Paola Red – 0,75 zł/kg,
  • jabłka Katia – 0,75 zł/kg,
  • jabłka Discovery – 0,75 zł/kg,
  • orzech laskowy – 9,00 zł/kg,
  • śliwka – 1,50 zł/kg.
  • truskawka – 3,00 zł/kg,

OWOCE CYTRUSOWE

  • banan – 51,00 zł/18 kg,
  • brzoskwinia – 4,00 zł/kg,
  • cytryna – 2,85 zł/kg,
  • grejfrut – 3,85 zł/kg,
  • kiwi – 0,80 zł/szt.,
  • mandarynka – 6,25 zł/kg,
  • pomarańcza – 2,90 zł/kg,
  • winogrono – 4,25 zł/kg.

ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

  • jaja – 0,19 zł/szt.,
  • mleko 2% – 1,22 zł/worek 1 l
  • mleko 2% – 2,06 zł/karton 1 l
  • sery żółte – 12,65 zł/kg,
  • ser żółty Gouda – 10,86 zł/kg, 
  • groch łupany – 1,50 zł/kg,
  • słonecznik łuskany – 5,80 zł/kg,
  • fasola czerwona – 3,55 zł/kg,
  • nasiona z dyni – 8,50 zł/kg,
  • fasola jaś duży – 6,00 zł/kg,
  • mak – 4,70 zł/kg,
  • cukier – 1,93 zł/kg, 
  • kurczak – 4,91 zł/kg.

KWIATY CIĘTE

  • chryzantema – 7,00 zł/szt.,
  • gerbera – 1,00 zł/szt.,
  • lilia – 3,00 zł/szt.,
  • róża – 2,00 zł/szt.,
  • anturium – 4,25 zł/szt,
  • goździk – 0,70 zł/szt,

POWIĄZANE

Prawie 1,6 mld euro – tyle mają wynieść roczne oszczędności dla rolników po upro...

Podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków została wybrana nowa Rada Nadz...

Coraz większą popularność zyskują nowoczesne produkty na bazie naturalnych skład...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę