biogaz_09_2025

Notowania cen na Rynku Elizówka w dniu 06.09.2002

9 września 2002

Średnie ceny produktów znajdujących się w ofercie Lubelskiej Giełdy Rolno-Ogrodniczej S.A.

WARZYWA

  • chrzan – 0,90 zł/pęczek,
  • burak – 0,55 zł/kg,
  • cebula czerwona – 1,10 zł/kg,
  • cebula – 0,56 zł/kg,
  • cukinia – 0,90 zł/kg,
  • czosnek – 0,40 zł/główka,
  • fasolka szparagowa – 1,80 zł/kg,
  • kalafior – 1,80 zł/główka,
  • kapusta biała – 0,90 zł/główka,
  • kapusta czerwona – 1,25 zł/główka,
  • kapusta kiszona –1,25/kg,
  • kapusta pekińska – 1,40 zł/kg,
  • kapusta włoska – 1,10 zł/szt,
  • koper – 0,50 zł/pęczek,
  • marchew młoda – 0,55 zł/kg,
  • natka z pietruszki – 0,45 zł/pęczek,
  • ogórek gruntowy – 1,20 zł/kg,
  • ogórek kiszony – 2,00 zł/kg,
  • ogórek szklarniowy – 1,10 zł/kg,
  • papryka czerwona – 2,10 zł/kg,
  • papryka zielona – 1,90 zł/kg,
  • papryka żółta – 2,30 zł/kg,
  • pieczarka – 5,75 zł/kg,
  • pietruszka – 2,00 zł/kg,
  • pomidor gruntowy – 0,60 zł/kg,
  • pomidor szklarniowy – 1,65 zł/kg,
  • por – 0,70 zł/szt,
  • rzodkiew biała – 2,00 zł/kg,
  • rzodkiewka – 0,65 zł/pęczek,
  • sałata – 0,73 zł/główka,
  • seler – 2,00 zł/kg,
  • szczypior – 0,50 zł/szt,
  • włoszczyzna – 0,90 zł/szt,
  • ziemniak młody – 0,33 zł/kg,

OWOCE KRAJOWE

  • gruszka – 1,00 zł/kg,
  • malina – 2,50 zł/0,5 kg,
  • jabłka Antonówka – 0,53 zł/kg,
  • jabłka Lobo – 0,63 zł/kg,
  • jabłka Raola Red – 0,63 zł/kg,
  • jabłka Katia – 0,58 zł/kg,
  • jabłka James Grieve – 0,60 zł/kg, 
  • orzech laskowy – 6,00 zł/kg,
  • śliwka – 1,25 zł/kg,

OWOCE CYTRUSOWE

  • banan – 52,50 zł/18 kg,
  • brzoskwinia – 2,75 zł/kg,
  • cytryna – 3,00 zł/kg,
  • grejfrut – 4,15 zł/kg,
  • kiwi – 0,90 zł/szt,
  • mandarynka – 5,15 zł/kg,
  • pomarańcza – 2,75 zł/kg,
  • winogrono – 5,20 zł/kg,

ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

  • jaja – 0,22 zł/szt,
  • mało "extra" – 1,70 zł/200g,
  • mleko 2% karton – 1,80 zł/ l,
  • sery żółte – 11,06 zł/kg,
  • ser żółty Gouda – 10,11 zł/kg, 
  • groch łupany – 1,25 zł/kg,
  • słonecznik łuskany – 5,45 zł/kg,
  • fasola czerwona – 3,35 zł/kg,
  • nasiona z dyni – 7,00 zł/kg,
  • fasola jaś duży – 5,75 zł/kg,
  • mak – 4,65 zł/kg,
  • cukier – 1,97 zł/kg, 
  • kurczak – 4,78 zł/kg,

KWIATY CIĘTE

  • chryzantema – 7,00 zł/szt,
  • gerbera – 1,00 zł/szt,
  • lilia – 3,00 zł/szt,
  • róża – 3,25 zł/szt,
  • anturium – 5,50 zł/szt,
  • goździk – 0,70 zł/szt,

POWIĄZANE

Prawie 1,6 mld euro – tyle mają wynieść roczne oszczędności dla rolników po upro...

Podczas Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Członków została wybrana nowa Rada Nadz...

Coraz większą popularność zyskują nowoczesne produkty na bazie naturalnych skład...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę