Green_Gas_2026_900

Limanowa czeka na sadowników

13 marca 2008
W dniach 14 i 15 marca 2008 roku w Domu Kultury w Limanowej "Plantpress", Kraków, Towarzystwo Rozwoju Sadów Karłowych, Lublin oraz Spółdzielnia Ogrodnicza "Ziemi Sądeckiej", Nowy Sącz organizują XXVIII Międzynarodowe Seminarium Sadownicze Limanowa 2008. Jak informują organizatorzy w trakcie dwudniowego seminarium zostanie przedstawiony miedzy innymi problem jakości liścia i jego znaczenie w owocowaniu drzew.
Najwięcej  jednak czasu zostanie poświęcone praktycznemu odżywianiu drzew, głównie jabłoni, stosowane w Polsce. Organizatorzy dużo czasu przewidują również na dyskusję w której zostaną przedstawione aktualne problemy
w europejskim sadownictwie, kształtowanie się cen , potrzeby i podaż owoców na rynku europejskim oraz problem pracowników sezonowych.


POWIĄZANE

Opony przemysłowe mają bezpośredni wpływ na sposób pracy maszyn roboczych, ich s...

Green Gas Poland 2026! Zarejestruj już dziś!

Sadzonki truskawek Frigo zmieniły sposób planowania uprawy. Dają elastyczność, p...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę