biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Kulinarna promocja hodowli ryb

25 października 2012
Lokalna Grupa Rybacka Obra-Warta jest organizatorem  Międzyregionalnego Rybackiego  Konkursu Kulinarnego „TRZYMAMY.PL”
Projekt realizowany jest w ramach współpracy regionalnej i do udziału w nim zaproszono przedstawicieli Lokalnych Grup Rybackich współpracujących w Dolnośląsko- Lubusko-Wielkopolskiej Sieci LGR.

Jego celem jest międzyregionalna promocja ryb hodowanych lokalnie i promowanie rybackich obszarów objętych strategią zrównoważonego rozwoju.   Organizatorzy zaplanowali utworzenie zespołów reprezentujących poszczególne grupy, złożonych z maksymalnie 5 osób.
Każdy zespół zostanie zakwaterowany w innym lokalu gastronomicznym na obszarze LGR Obra -Warta, gdzie od rana będzie zajmował się przyrządzeniem potraw z ryb hodowanych lokalnie. Po południu odbędzie się uroczysta gala finałowa z rozstrzygnięciem konkursu, przyznaniem nagród oraz kolacją składającą się z potraw przyrządzonych przez zespoły. Organizatorzy zapewniają produkty i sprzęt potrzebny do przygotowania potraw (wg wytycznych szefów grup). Konkurs zaplanowano na 4 lub 5 grudnia 2012.


POWIĄZANE

W polskiej polityce wiejskiej i społecznej wrze coraz mocniej. Do redakcji ppr.p...

To, co wydarzyło się 15 sierpnia w województwie opolskim, wstrząsnęło środowiski...

Wśród najpopularniejszych gatunków lipca Kantar Polska wymienia pomidory, ziemni...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę