biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

KUKE zanotowało 75 upadłości w czerwcu

7 lipca 2012
W czerwcu upadło 75 firm, co oznacza spadek o 8,5 proc. wobec maja oraz wzrost o 17,2 proc. wobec czerwca 2011 roku - podała w komunikacie Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE).
"Z danych pochodzących z sądów gospodarczych wynika, że w czerwcu upadłość ogłosiło 75 firm. Było to o 8,5 proc. mniej niż w maju, w którym zanotowano 82 upadłości oraz 17,2 proc. więcej niż w czerwcu 2011 r., kiedy to upadły 64 firmy" - napisała KUKE w komentarzu.
KUKE podała, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy na skutek niewypłacalności, działalność gospodarczą zakończyło 799 przedsiębiorstw.
"Suma upadłości z ostatnich dwunastu miesięcy po czerwcu okazała się o 1,4 proc. wyższa od zanotowanej po maju (788). Przed rokiem, tj. w czerwcu 2011 r., roczna krocząca suma upadłości wynosiła 685 firmy. Wynik bieżący jest więc o 16,6 proc. gorszy" - napisano.



POWIĄZANE

Aleksandra Bednarek, sommelierka chleba, z wizytą w Polsce   Wielowymiarowa wizy...

W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia często utrudnia utrzymanie zdrowych naw...

Waszyngton, 12 sierpnia 2025 r. – Amerykański sekretarz rolnictwa Brooke L. Roll...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę