Adama_poleposition_15.03_30.04

Kärcher - jesienna promocja dla rolników

24 grudnia 2015
Firma Kärcher obchodząca w tym roku jubileusz 75-lecia istnienia, kieruje swoje produkty niemal do wszystkich gałęzi gospodarki w tym również do branży rolniczej. W ofercie Firma posiada nie tylko profesjonalne urządzenia czyszczące, ale również całą gamę wyposażenia dodatkowego oraz środków czyszczących, dzięki czemu jest w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości.
    Jesienią 2010 Kärcher przygotował jubileuszową ofertę promocyjną skierowaną do rolników. W okresie od 15.10 do końca roku na specjalnych warunkach cenowych oferowane są urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody: HD 605, HD 6/15 C Plus oraz HD 7/18-4 M Plus, z podgrzewaniem wody: HDS 698 C Eco oraz HDS 10/20-4 M, odkurzacz uniwersalny NT 27/1 Me oraz zamiatarka z odsysaniem w nowej kolorystyce (grafit): KM 75/40 W P.

     
 KM 75/40
 HD 6/15
 HDS 10/20


HD 605 to wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące bez podgrzewania wody otwierające klasę kompakt. Urządzenie charakteryzuje się ciśnieniem na poziomie 110 barów i wydatkiem wody rzędu 500 l/h. Maksymalna temperatura podawanej wody wynosi 60°C. Standardowo urządzenie wyposażone jest w dyszę trójstopniową, lancę 550 mm i wąż ciśnieniowy (10 m). HD 605 doskonale sprawdza się jako mobilne urządzenie do szybkiego usuwania lekkich zabrudzeń w pomieszczeniach gospodarczych oraz myciu pojazdów i maszyn rolniczych. W ofercie jesiennej do urządzenia dodawany jest zestaw promocyjny składający się ze szczotki oraz środka czyszczącego RM 55, 2,5 l

HD 6/15 C Plus to wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące bez podgrzewania klasy kompakt. Charakteryzuje się możliwością regulacji ciśnienia w przedziale do 30 do 150 barów. Maksymalna temperatura podawanej wody wynosi 60°C. Wydatek wody na poziomie 230-560 l/h umożliwia regularne czyszczenie małych i średnich powierzchni w stosunkowo krótkim czasie. HD 6/15 C Plus jest mobilne i wygodne w obsłudze.
W ofercie jesiennej do urządzenia dodawany jest zestaw promocyjny składający się z dwóch  2,5 litrowych butli aktywnego środka czyszczącego RM 81.

HD 7/18 – 4M Plus to z kolei urządzenie wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody klasy średniej z mocnym 4-biegunowym, wolnoobrotowym silnikiem chłodzonym powietrzem, które zostało wyposażone w Swich-CHEM - system precyzyjnego dozowania środka czyszczącego. Wysokie parametry pracy oraz mocna, trójtłokowa pompa umożliwiają skuteczne usuwanie nawet bardzo uporczywych zabrudzeń. W niniejszej ofercie urządzenie dodatkowo wyposażone jest w pianownicę oraz środek czyszczący RM 81 w 2,5-litrowej butli.
HDS 698 C Eco: to urządzenie wysokociśnieniowe klasy kompakt z podgrzewaniem wody z przejrzystym panelem kontrolnym z wygodnym pokrętłem obsługowym. Monitoring temperatury spalin zapewnia bezpieczeństwo pracy urządzeniem. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie ciśnieniowym. HDS 698 C Eco posiada parametry pracy umożliwiające usuwanie uporczywych zabrudzeń.

HDS 10/20 – 4M: urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody klasy średniej z funkcją ECO, która optymalizuje parametry pracy (praca z wodą o temp. 60? C) wpływając na zmniejszenie zużycia paliwa (nawet do 20%). Stały monitoring spalin, odporna na korozję, trwała i wytrzymała obudowa oraz filtr wody chroniący pompę zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i wysoką trwałość urządzenia. Specjalny system umożliwia optymalne dozowanie środka chemicznego w odniesieniu do twardości wody, co zapobiega odkładaniu się kamienia kotłowego w wężownicy grzewczej. Obydwa urządzenia jesienią zostały dodatkowo wyposażone w wąż przedłużający 10 m ze złączem oraz dwie litrowe butle środka zmiękczającego wodę RM 110 ASF.

NT 27/1 Me to odkurzacz uniwersalny z możliwością zbierania zarówno zabrudzeń stałych jak i nieagresywnych cieczy. Urządzenie posiada 27-litrowy zbiornik ze stali nierdzewnej, jest dużo bardziej trwały i odporny na zniszczenia nawet podczas pracy w ciężkich warunkach.

KM 75/40 W P to zamiatarka prowadzona ręcznie do sprawnego usuwania zanieczyszczeń z terenów zewnętrznych.  Urządzenie jest wyposażone w trakcję jezdną oraz system odsysania. System EASY zapewnia bezproblemową obsługę. Maksymalna wydajność urządzenia to ok 3375 m? w ciągu godziny. Zamiatarka jest wyposażona w 40-litrowy zbiornik na zanieczyszczenia.


Więcej informacji na www.karcher.pl oraz pod numerami Infolinii 0 801 811 234 lub 022 314 62 13.


POWIĄZANE

15 kwietnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła przyjmo...

W związku z wnioskiem zgłoszonym na VII Posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych...

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłosiła XX edycję Programu Stypendiów Po...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę