Kärcher - jesienna promocja dla rolników

24 grudnia 2015
Firma Kärcher obchodząca w tym roku jubileusz 75-lecia istnienia, kieruje swoje produkty niemal do wszystkich gałęzi gospodarki w tym również do branży rolniczej. W ofercie Firma posiada nie tylko profesjonalne urządzenia czyszczące, ale również całą gamę wyposażenia dodatkowego oraz środków czyszczących, dzięki czemu jest w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości.
    Jesienią 2010 Kärcher przygotował jubileuszową ofertę promocyjną skierowaną do rolników. W okresie od 15.10 do końca roku na specjalnych warunkach cenowych oferowane są urządzenia wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody: HD 605, HD 6/15 C Plus oraz HD 7/18-4 M Plus, z podgrzewaniem wody: HDS 698 C Eco oraz HDS 10/20-4 M, odkurzacz uniwersalny NT 27/1 Me oraz zamiatarka z odsysaniem w nowej kolorystyce (grafit): KM 75/40 W P.

     
 KM 75/40
 HD 6/15
 HDS 10/20


HD 605 to wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące bez podgrzewania wody otwierające klasę kompakt. Urządzenie charakteryzuje się ciśnieniem na poziomie 110 barów i wydatkiem wody rzędu 500 l/h. Maksymalna temperatura podawanej wody wynosi 60°C. Standardowo urządzenie wyposażone jest w dyszę trójstopniową, lancę 550 mm i wąż ciśnieniowy (10 m). HD 605 doskonale sprawdza się jako mobilne urządzenie do szybkiego usuwania lekkich zabrudzeń w pomieszczeniach gospodarczych oraz myciu pojazdów i maszyn rolniczych. W ofercie jesiennej do urządzenia dodawany jest zestaw promocyjny składający się ze szczotki oraz środka czyszczącego RM 55, 2,5 l

HD 6/15 C Plus to wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące bez podgrzewania klasy kompakt. Charakteryzuje się możliwością regulacji ciśnienia w przedziale do 30 do 150 barów. Maksymalna temperatura podawanej wody wynosi 60°C. Wydatek wody na poziomie 230-560 l/h umożliwia regularne czyszczenie małych i średnich powierzchni w stosunkowo krótkim czasie. HD 6/15 C Plus jest mobilne i wygodne w obsłudze.
W ofercie jesiennej do urządzenia dodawany jest zestaw promocyjny składający się z dwóch  2,5 litrowych butli aktywnego środka czyszczącego RM 81.

HD 7/18 – 4M Plus to z kolei urządzenie wysokociśnieniowe bez podgrzewania wody klasy średniej z mocnym 4-biegunowym, wolnoobrotowym silnikiem chłodzonym powietrzem, które zostało wyposażone w Swich-CHEM - system precyzyjnego dozowania środka czyszczącego. Wysokie parametry pracy oraz mocna, trójtłokowa pompa umożliwiają skuteczne usuwanie nawet bardzo uporczywych zabrudzeń. W niniejszej ofercie urządzenie dodatkowo wyposażone jest w pianownicę oraz środek czyszczący RM 81 w 2,5-litrowej butli.
HDS 698 C Eco: to urządzenie wysokociśnieniowe klasy kompakt z podgrzewaniem wody z przejrzystym panelem kontrolnym z wygodnym pokrętłem obsługowym. Monitoring temperatury spalin zapewnia bezpieczeństwo pracy urządzeniem. System tłumienia drgań SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie ciśnieniowym. HDS 698 C Eco posiada parametry pracy umożliwiające usuwanie uporczywych zabrudzeń.

HDS 10/20 – 4M: urządzenie wysokociśnieniowe z podgrzewaniem wody klasy średniej z funkcją ECO, która optymalizuje parametry pracy (praca z wodą o temp. 60? C) wpływając na zmniejszenie zużycia paliwa (nawet do 20%). Stały monitoring spalin, odporna na korozję, trwała i wytrzymała obudowa oraz filtr wody chroniący pompę zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i wysoką trwałość urządzenia. Specjalny system umożliwia optymalne dozowanie środka chemicznego w odniesieniu do twardości wody, co zapobiega odkładaniu się kamienia kotłowego w wężownicy grzewczej. Obydwa urządzenia jesienią zostały dodatkowo wyposażone w wąż przedłużający 10 m ze złączem oraz dwie litrowe butle środka zmiękczającego wodę RM 110 ASF.

NT 27/1 Me to odkurzacz uniwersalny z możliwością zbierania zarówno zabrudzeń stałych jak i nieagresywnych cieczy. Urządzenie posiada 27-litrowy zbiornik ze stali nierdzewnej, jest dużo bardziej trwały i odporny na zniszczenia nawet podczas pracy w ciężkich warunkach.

KM 75/40 W P to zamiatarka prowadzona ręcznie do sprawnego usuwania zanieczyszczeń z terenów zewnętrznych.  Urządzenie jest wyposażone w trakcję jezdną oraz system odsysania. System EASY zapewnia bezproblemową obsługę. Maksymalna wydajność urządzenia to ok 3375 m? w ciągu godziny. Zamiatarka jest wyposażona w 40-litrowy zbiornik na zanieczyszczenia.


Więcej informacji na www.karcher.pl oraz pod numerami Infolinii 0 801 811 234 lub 022 314 62 13.


POWIĄZANE

Z prognozy opublikowanej przez Bank Światowy wynika, że wartość naszej gospodark...

Jak podaje ARiMR, już 398 tys. rolników otrzymało do 6 października ponad 2,48 m...

Jak podaje Ministerstwo Rolnictwa, w odpowiedzi na oczekiwania rolników wiceprem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę