biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Konkurencyjność mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

3 grudnia 2015
Dziś tj. 21 marca 2013 r. o godz. 12:00 w Pałacu Prezydenckim Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski weźmie udział w organizowanej w ramach Forum Debaty Publicznej debacie „Konkurencyjność mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.
 
Celem debaty z udziałem przedsiębiorców, ekspertów i przedstawicieli instytucji publicznych jest określenie koniecznych reform na rzecz wzmocnienia wolności gospodarczej, ładu gospodarczego oraz konkurencyjności przedsiębiorstw w Polsce.
 
- Konkurencyjność Polski we współczesnym świecie jest jednym z priorytetów Prezydenta Bronisława Komorowskiego. W tym celu Prezydent inicjuje i prowadzi dialog zmierzający do wypracowywania rozwiązań, których celem jest wzmocnienie konkurencyjności gospodarki Polski oraz polepszenie warunków i perspektyw rozwoju przedsiębiorców, obywateli i rodzin w Polsce- informuje Kancelaria Prezydenta RP.

 



POWIĄZANE

Aleksandra Bednarek, sommelierka chleba, z wizytą w Polsce   Wielowymiarowa wizy...

W dzisiejszym świecie, gdzie tempo życia często utrudnia utrzymanie zdrowych naw...

Waszyngton, 12 sierpnia 2025 r. – Amerykański sekretarz rolnictwa Brooke L. Roll...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę