Green_Gas_2026_900

Jolanta Fedak kandydatką na ministra rolnictwa?

25 lipca 2012
Najpoważniejszym kandydatem PSL na nowego ministra rolnictwa jest Jolanta Fedak, minister pracy w latach 2007-2011 - dowiedział się "Nasz Dziennik".
Ustąpiła z tego stanowiska po ubiegłorocznych wyborach, gdy nie udało jej się zdobyć mandatu w wyborach do Sejmu. Jednak cały czas była aktywna w życiu politycznym. Waldemar Pawlak ceni fachowość Jolanty Fedak i jej lojalność - powiedział gazecie anonimowy członek Rady Naczelnej PSL.
Wśród ewentualnych kandydatów na stanowisko ministra rolnictwa "Nasz Dziennik" wymienia także wicemarszałka Sejmu Eugeniusza Grzeszczaka.
Natomiast w PSL mało kto wierzy, by ministrem rolnictwa została była wicemarszałek Sejmu Ewa Kierzkowska lub eurodeputowany Jarosław Kalinowski, których nazwiska też znalazły się na giełdzie kandydatów - czytamy w "Naszym Dzienniku".



POWIĄZANE

Dynamiczne zmiany w polskim rolnictwie, napędzane przez potrzebę zwiększania kon...

W gospodarstwie kalosze mają trudne zadanie: raz stoją w błocie, raz na betonie ...

Współczesne rolnictwo stoi przed wyzwaniem znalezienia złotego środka między mak...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę