Jesteś singlem i też chcesz ,,być na swoim''? Zapraszamy do oddziału Dobrej Pożyczki PKF Skarbiec.

5 stycznia 2016
Jeśli chodzi o zakup własnego mieszkania rodzina jest w Polsce uprzywilejowana. Skarb państwa gwarantuje preferencyjne kredyty polegające na dofinansowaniu 50% odsetek przez pierwsze osiem lat spłaty zobowiązania (miesięczna rata kredytowa jest znacznie mniejsza). Aby korzystać z programu „Rodzina na swoim” należy posiadać męża/żonę lub samotnie wychowywać dziecko… Należy także ograniczyć wymagania metrażowe do powierzchni 75 mkw w przypadku mieszkania (i 140 mkw w przypadku domu jednorodzinnego).
Finansowa polityka pro-rodzinna jest potrzebnym rozwiązaniem… jednakże Osoby, które żyją w wolnych - niesformalizowanych związkach lub są singlami nie mogą cieszyć się perspektywą państwowego wsparcia. Również banki wnikliwiej przyglądają się sytuacji finansowej i zdolności kredytowej wspomnianych Osób podczas podejmowania decyzji. Wnioski indywidualne cieszą się znacznie mniejszą akceptacją ze strony banków, niż wnioski składane przez Klientów „rodzinnych” - chociażby z uwagi na poziom ryzyka niewypłacalności.

Warto nadmienić, że program rządowy jest współfinansowany z podatków, które regulują także single. Nie każdy Polak przed 30-stką ma taki sam pomysł na życie: najpierw rodzina - potem mieszkanie. Obecnie panuje tendencja odkładania decyzji o zawarciu związku małżeńskiego i posiadaniu dzieci, co wcale nie neguje konieczności posiadania nieruchomości, własnego „M”.
Znacznie bardziej elastyczne podejście do indywidualnych preferencji i wyborów życiowych swoich Klientów prezentuje Dobra Pożyczka Gotówkowa. Poprzez rewolucyjnie niskie i niezmienne oprocentowanie, 2,99%* w skali roku jest bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem kapitałowym dla Klientów poszukujących źródeł współfinansowania zakupu lokum. Oprócz tego, że Dobra Pożyczka nie klasyfikuje Klientów z uwagi na stan cywilny i rodzicielski - nie wymaga także legitymowania się historią z ZUS, US i BIK. Przyznaną gotówkę można spożytkować na dowolny cel.

Dobra Pożyczka od początku funkcjonowania wspiera rodziny… aczkolwiek umożliwia dobry, życiowy start także Młodym Ludziom pragnącym nacieszyć się wolnością w zaciszu własnego gniazdka, czy bezdzietnym Osobom koncentrującym się na rozwoju zawodowym lub prowadzeniu własnego biznesu. W Dobrej Pożyczce dojrzali Single, marzący o podniesieniu mieszkalniczego komfortu mogą liczyć na niskie raty, długoterminowy plan spłaty zobowiązania (od roku do 30 lat) oraz pomoc profesjonalnego Doradcy Finansowego. Dobra Pożyczka to nie tylko gwarancja niskich odsetek, ale także bezpieczeństwa i wiarygodności. Wnioskujący może wybierać z kilku wariantów zabezpieczeń, nie jest narażony na ukryte koszty, czy pisane drobnym druczkiem zawiłe postanowienia umowy.
Dobra Pożyczka to nowoczesny i elastyczny produkt finansowy dopasowany do zmieniających się trendów społecznych. W portfelu ofertowym posiada specjalne rozwiązania dedykowane różnym grupom wiekowym i zawodowym: Emerytom, Rencistom, Studentom, Klientom Indywidualnym i Instytucjonalnym.

PKF Skarbiec gwarantuje preferencyjne oprocentowanie Rolnikom i Właścicielom obiektów agroturystycznych - cel spożytkowania gotówki jest dowolny (biznes, dofinansowanie lokum, zakup areału). Właściciele gospodarstw ziemskich od lat doceniają promocję ratalną i stabilne oprocentowanie Dobrej Pożyczki.

Zapraszamy do jednej z 33 placówek: www.dobrapozyczka.com.pl
Doradcy Finansowi służą pomocą pod numerami ogólnopolskich Infolinii: dla Klientów Indywidualnych 801 003 160*** , dla Klientów Instytucjonalnych 608 921 608**.

**RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%.
***Koszt połączenia wg stawki operatora.
Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.POWIĄZANE

Jak podaje Polska Izba Mleka, na posiedzeniu Prezydium COGECA w dn. 22 września...

• W Polsce rocznie dochodzi do ok. 20-50 zatruć grzybami. Zdecydowana większość ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę