biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

GUS podał dane o wynagrodzeniach

19 września 2012
Przeciętne wynagrodzenie brutto w sierpniu wyniosło 3.686,45 zł, co oznacza, że rdr wzrosło o 2,7 proc., a mdm spadło się 0,4 proc. - podał Główny Urząd Statystyczny.
Ekonomiści ankietowani przez PAP szacowali, że wynagrodzenie w sierpniu wzrosło o 3,1 proc. rdr, a w ujęciu miesięcznym wzrosło o 0,1 proc.
Przeciętne wynagrodzenie bez wypłat z zysku wyniosło w sierpniu 3.683,66 zł i wzrosło rdr o 2,6 proc., a wobec lipca spadło o 0,1 proc.
GUS podał także, że w przedsiębiorstwach w sierpniu było zatrudnionych 5.522,2 tys. osób, czyli tyle samo co przed rokiem, a w ujęciu miesięcznym spadło o 0,1 proc.
Analitycy prognozowali, że zatrudnienie w sierpniu rdr nie zmieniło się, a wobec lipca spadło o 0,2 proc.



POWIĄZANE

Eksport produktów mleczarskich do Kuwejtu – wymagania sanitarne dla USA i Polski...

W Europie wzrosty, w Polsce – rekordowy spadek cen energii o ponad 13 EUR/MWh, c...

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyj...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę