OPOLAGRA_2025
AgroShow_05_2025_Zielone

Gorsze nastroje wśród przedsiębiorców

8 sierpnia 2012
Według lipcowego badania koniunktury, nastroje wśród przedsiębiorców w porównaniu z czerwcem pogorszyły się, a wskaźnik bieżący spadł do -7,4 pkt z -2,7 pkt - wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową.
Wskaźnik wyprzedzający koniunktury, informujący o oczekiwaniach na kolejne trzy miesiące, ukształtował się w lipcu na poziomie -3,5 pkt wobec 3,2 pkt. w czerwcu.
Ankietowani odpowiadają na pytania dotyczące swoich odczuć związanych z ogólną sytuacją gospodarczą w województwie oraz na pytanie dotyczące sytuacji swoich firm. Pytania dotyczą między innymi poziomu produkcji, sprzedaży, zatrudnienia. Dodatkowe pytania odnoszą się do oczekiwań ankietowanych, co do zmiany sytuacji w najbliższym okresie (1-3 miesiące).



POWIĄZANE

Emerytowany rolnik, walczący m. innymi o sprawiedliwe, równe prawa w wypłatach e...

Ciągniki Case IH Optum, dostępne w trzech modelach o mocy znamionowej od 271 KMd...

Rekordowe temperatury, susze, powodzie, pożary i topniejące lodowce – kryzys kli...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę