biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Gala Exdrobu w Kutnie

5 stycznia 2016
W piątek 6 czerwca w Kutnowskim Domu Kultury przy ulicy Żółkiewskiego w Kutnie odbyły  uroczystości z okazji obchodów 60- lecia istnienia Kutnowskich Zakładów Drobiarskich oraz 15 –lecia powstania Spółki Akcyjnej „EXDROB” . W uroczystościach oprócz pracowników Exdrobu, hodowców drobiu, firm paszowych brali  udział również przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, resortu rolnictwa i samorządu rolniczego.
 Jak zwykle  przy takiej akcji był czas na wspomnienia , kwiaty i życzenia . Ponadto wyróżniający się pracownicy Exdrobu i zaprzyjaźnieni z firmą hodowcy otrzymali odznaczenia resortowe.  Uroczystość uświetniona została recitalem Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza, lampką szampana oraz degustacją wyrobów Exdrobu.

     
     


Aktualnie działalność gospodarcza mającego swoja siedzibę w Kutnie Exdrobu  rozwija się w kilku powiązanych ze sobą obszarach produkcyjnych: produkcja piskląt kurzych i gęsich, ubój przetwórstwo drobiu, głównie kurcząt i gęsi oraz produkcja wyrobów garmażeryjnych, wędlin i wędzonek z drobiu. Ponadto eksport drobiu i pierza gęsiego (m.in. do UE i Krajów    Dalekiego     Wschodu
Wszystkie działania firmy zmierzają ku temu, aby do klienta dostarczyć wyrób bezpieczny, wysokiej jakości zdrowotnej, smakowej i odżywczej.




POWIĄZANE

Elastyczna edukacja rolnicza zyskuje na znaczeniu. Kurs rolnika online to nie ty...

Sznurek do prasy rolniczej jest niezbędny do działania takich maszyn jak prasa k...

Rozpoczynając realizację przedsięwzięcia mogącego oddziaływać na środowisko, inw...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę