Adama_poleposition_15.03_30.04

Dobra Pożyczka Gotówkowa z PKF Skarbiec na DUŻE prezenty… Świętuj, jak Gwiazda!

24 grudnia 2015
Badania społecznych zachowań, rosnące obroty sklepów czy obserwacje praktyk w naszych domach udowadniają, że „szaleństwo zakupowe” na dobre wpisało się w rodzime kanony celebracji Świąt Bożego Narodzenia. Polacy ulegają „shoppingowemu” entuzjazmowi - pragnąc sprawić radość sobie i Najbliższym w ten wyjątkowy czas. Nabywamy spontanicznej i chętniej.

„Apetyt rośnie w miarę jedzenia” i bardzo często przestają satysfakcjonować nas symboliczne, drobne upominki. Zwłaszcza, kiedy naprawdę chcemy wywrzeć wrażenie na ukochanej osobie: spełnić jej najskrytsze marzenia, podziękować. Boże Narodzenie i Nowy Rok to doskonały moment na oświadczyny, zrealizowanie od dawna odkładanych planów. Bywa, że Gwiazdy i ludzie ze świata show biznesu obdarowują najbliższych bardzo hojnie: na liście „od Mikołaja” znajduje się ekskluzywna biżuteria, nowoczesne auta - czasami nawet nieruchomości.

Wydawałoby się, że tak spektakularne „dowody pamięci” pozostają poza zasięgiem finansowym statystycznych Polaków. Kiedy jednak zastanowić się nad tym głębiej - to może odkładana decyzja o zakupie auta albo inwestycji we własne lokum powinna „dojrzeć” do realizacji właśnie w okresie przedświątecznym! Gwiazdka i Nowy Rok to doskonały moment na ważne, życiowe decyzje i zaczęcie nowego - bardziej komfortowego etapu egzystencji. Świętuj jak Gwiazda!

Pod choinką można umieścić kartkę z życzeniami i miniaturkę auta lub domku, aby zasygnalizować ukochanej osobie czego niebawem może się spodziewać. Jeszcze wcześniej warto znaleźć zaufanego partnera finansowego, który dostarczy nam niezbędnych środków pieniężnych bez mnożenia uciążliwych formalności: weryfikacji Wnioskującego w BIK, konieczności dostarczania zaświadczeń z ZUS i US.
Dobra Pożyczka Gotówkowa jest właśnie takim partnerem. Dobra Pożyczka pragnie wspierać trend spełniania „dużych marzeń” w bożonarodzeniowym i noworocznym okresie - dlatego oferuje doskonale oprocentowane pożyczki od 25tys. do 300tys. złotych (dla firm nawet do 500 tys. złotych).  Oprocentowanie 2,99* w skali roku (niezmienne od kilku lat) to gwarancja komfortu psychicznego i płynności finansowej, które to wzmaga dodatkowo możliwość rozłożenia spłaty na okres od roku do 30 lat. Dobra Pożyczka Gotówkowa oferuje specjalne rozwiązania z dowolnym celem przeznaczenia: bardzo wielu dotychczasowych Klientów zdecydowało się na generalny remont, nowe auto lub współfinansowanie nieruchomości. Propozycja Dobrej Pożyczki PKF Skarbiec kierowana jest także do właścicieli gospodarstw rolnych i obiektów agroturystycznych - warunki umów uwzględniają specyficzne potrzeby i wymagania tych grup docelowych.
Jeśli chcesz skonsultować się osobiście z profesjonalnym Doradcą Finansowym zapraszamy do jednego z 33 oddziałów Dobrej Pożyczki. Orientacyjną wysokość rat można sprawdzić nie wychodząc z domu - na stronie: www.dobrapozyczka.com.pl. ŚWIĄTECZNA PROMOCJA RATALNA TRWA!


Rekomendujemy także kontakt telefoniczny: numer Infolinii dla Klientów Indywidualnych: 801 003 160** , dla Klientów Instytucjonalnych: 608 921 608**.
*RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%.
**Koszt połączenia wg stawki operatora.
Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
POWIĄZANE

15 kwietnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła przyjmo...

W związku z wnioskiem zgłoszonym na VII Posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych...

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłosiła XX edycję Programu Stypendiów Po...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę