A_TSW_2026_950

Dla pracowników gmin

5 stycznia 2016
Polski Klub Ekologiczny 16 i 17 września 2014 roku organizuje w Poznaniu bezpłatne szkolenie dla pracowników samorządów lokalnych  pt. „Przydomowe oczyszczalnie ścieków w zrównoważonym rozwoju obszarów wiejskich”
Jak udało się nam dowiedzieć  uczestnikom szkolenia , które prowadzić będą między innymi pracownicy naukowi z   Uniwersytetu Zielonogórskiego i Politechniki Śląskiej  oraz przedstawiciele Polskiego Klubu Ekologicznego  przekazane zostaną informację na temat planowania gospodarki ściekowej na obszarach o zabudowie rozproszonej w ujęciu technicznym (przegląd technologii) i w ujęciu ekonomicznym (nakłady inwestycyjne i eksploatacyjne).
Omówione i zaprezentowane zostaną również  dostępne źródła finansowania gospodarki ściekowej.  Możliwe będzie  też skonsultowanie przygotowania dokumentów do SIWZ.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zatrudnienie w jednostce samorządu terytorialnego oraz dokonanie zgłoszenia poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.pkegliwice.pl i odesłanie e-mailem lub faksem na adres/faks znajdujący się na formularzu.


POWIĄZANE

Jeśli ktoś myśli, że umowa z Mercosur była największym zagrożeniem dla polskiego...

Bruksela znów ogłasza sukces. Produkcja rośnie, zapasy są „bezpieczne”, a unijne...

Zgodnie z prognozą USDA (U.S. Department of Agriculture) z 9 grudnia br., świato...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę