biogaz_09_2025
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Certyfikaty Dobry Produkt 2014

3 grudnia 2015
Grupa PTWP SA, wydawca magazynu Rynek Spożywczy wraz z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji już po raz piaty z myślą o producentach , przetwórcach i dystryborach  organizuje plebiscyt - Certyfikaty Dobry Produkt.

Do 15 września 2014 r. Certyfikaty zostaną wręczone 15 października 2014 roku podczas uroczystej, wieczornej Gali, która będzie finałem pierwszego dnia VII Forum Rynku Spożywczego i Handlu - największej konferencji dedykowanej sektorom przemysłu spożywczego i handlu w Polsce. Gala odbędzie się w warszawskim hotelu Sheraton.
 Firmy spożywcze i dystrybutorzy mogą zgłaszać do 15 września 2014 roku swoje najlepsze produkty do plebiscytu, w którym będą one rywalizować o Certyfikaty Dobry Produkt.

Wyboru nagrodzonych firm i produktów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą. Przyznając Certyfikaty wskazują oni  najciekawsze produkty spożywcze, wyróżniające się jakością, innowacyjnością, ale także tradycyjną i regionalną recepturą.

Jak poskreślają organizatorzy plebiscytu logo Certyfikatu Dobry Produkt ma być drogowskazem w gąszczu sklepowych półek i pomagać konsumentom w dokonaniu jakościowego wyboru.



POWIĄZANE

fot, e-mk, ppr.pl Symboliczny marsz europejskiego rolnictwa w sprawie przyszłośc...

Mleko to jeden z najważniejszych składników diety dzieci i młodzieży. Bogate w w...

Pięć największych francuskich sieci handlowych zaapelowało do rządu Françoisa Ba...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę