A_BIO_AGRO_950

Alsero wchodzi do Pozmeatu

17 marca 2004

Na poniedziałkowym nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Pozmeat SA wybrano nową radę nadzorczą, w której znaleźli się wszyscy dotychczasowi członkowie.

Tomasz Sobota - rzecznik Pozmeatu - wyjaśnia, że punkt dotyczący wyboru rady związany był z ewentualnym objęciem przez firmę Alsero ponad 51 proc. akcji poznańskiej spółki.

Zgodę na to musiała jednak wyrazić Komisja Papierów Wartościowych i Giełd, ale do poniedziałku decyzji nie podjęła. W tej sytuacji przedstawiciel nowego inwestora nie wszedł -jak planowano - do rady nadzorczej i wybrano ją w dotychczasowym składzie.

Podjęto decyzję o zwołaniu 15 kwietnia br. kolejnego walnego, w którego programie prawdopodobnie znajdzie się uchwała zmieniająca skład rady.


POWIĄZANE

W dniach 2–4 grudnia 2025 roku w Ptak Warsaw Expo odbędą się Międzynarodowe Targ...

Wygląda na to, że Bruksela na razie spanikowała i Parlament Europejski wycofuje ...

Zarząd Tarczyński S.A. podjął decyzję o odstąpieniu od przeprowadzenia oferty pu...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę