Biogas Poland 2025 950
biogaz, biometan, biopaliwa_ptak 2025

Agrotour chce inwestować w karczmy i zajazdy

3 grudnia 2015
Spółka Agrotour z sektora usług gastronomicznych pozyskała w ramach emisji akcji ponad 2,6 mln zł, planuje debiut na NewConnect do końca II kwartału 2013 roku.
W ramach emisji inwestorzy objęli łącznie 2.620.000 akcji.
Pozyskane fundusze zostały przeznaczone m.in. na zakup zajazdu Chata Nad Wisłą w Ustroniu oraz na remont Karczmy regionalnej Stary Groń w Brennej. Dzięki temu spółka rozwinęła linię biznesową, związaną z usługami hotelarsko-gastronomicznymi. Część środków zainwestowano w rozwój działalności związanej z dystrybucją wina.
Agrotour jest dystrybutorem wina Mnich powstającego w winnicy na Śląsku. Prowadzi też działalność w sektorze usług gastronomiczno-hotelarskich.




POWIĄZANE

W kalendarzu pojawiła się uroczysta data – Dzień Polskiej Żywności. W teorii pow...

Dziś obchodzimy Dzień Polskiej Żywności – święto, które przypomina nam, jak wiel...

Biomasa roślin została zredukowana po fali wiosennych chłodów. Mimo późniejszej ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę