A_TSW_2026_950

Aby dobrze wykorzystać PROW

3 grudnia 2015
Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na polecenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego przygotuje i przeprowadzi na terenie całego kraju  kampanie informacyjna na temat ubiegania się rolników o dotacje w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
Jak zapowiada resort rolnictwa w każdej gminie będą zorganizowane spotkania potencjalnych beneficjentów: rolników, przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego o zaplanowanych działaniach i zasadach przyznawania pomocy finansowej.
Główne cele PROW 2014 – 2020 to przede wszystkim poprawa konkurencyjności rolnictwa, zrównoważone zarządzanie zasobami naturalnymi i działania w dziedzinie klimatu oraz zrównoważony rozwój terytorialny obszarów wiejskich.
Środki publiczne przeznaczone na realizację PROW 2014-2020 wyniosą ok. 13,5 mld euro, w tym ok. 8,6 mld euro środki UE, a ok. 4, 9 mld euro środki krajowe.



POWIĄZANE

18.12.2025 r., w godzinach porannych w Brukseli, odbyło się spotkanie przed szcz...

Europa musi teraz odpowiedzieć Bruksela była dziś świadkiem wydarzenia bez prece...

Polski biznes jest pełen obaw o przyszłość i nie są to bynajmniej irracjonalne l...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę