aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Agrotech 2024 w Kielcach. Rolnik NIEprofesjonalny i Rolnik na każdą okazję spotkają się ze zwiedzającymi

16 lutego 2024
Agrotech 2024 w Kielcach. Rolnik NIEprofesjonalny i Rolnik na każdą okazję spotkają się ze zwiedzającymi

Targi rolnicze Agrotech w Kielcach to trzy dni poznawania najnowszych technologii do gospodarstw, a także okazja do rozmów z najpopularniejszymi rolnikami w kraju. Na sobotę, 9 marca organizatorzy zapraszają na wyjątkowe spotkanie z youtuberem Rolnikiem NIEprofesjonalnym oraz Rolnikiem na każdą okazję, który z kolei podbija TikToka. Przyjść i porozmawiać może każdy zwiedzający. Znanych będzie można spotkać przez wszystkie dni targów – od piątku, 8 marca do niedzieli, 10 marca w Targach Kielce.  

Plejada rolników, którzy cieszą się ogromnym zainteresowaniem w portalach społecznościowych zawita na targi rolnicze do Kielc. Na stałe w program wydarzenia wpisało się spotkanie, na którym popularnych można poznać na żywo i porozmawiać z nimi. Tak będzie i podczas najbliższej edycji Agrotechu. Spotkanie z  dwoma znanymi influencerami odbędzie się w sobotę, 9 marca o godzinie 12 w kapsule E-3 w hali E Targów Kielce. Gośćmi będą Rolnik NIEprofesjonalny oraz Rolnik na każdą okazję.

Pod pseudonimem Rolnik NIEprofesjonalny kryje się Michał Nowacki, który w Borach Tucholskich w Kujawsko - Pomorskim prowadzi gospodarstwo. Michał zyskał fanów na portalach Facebook i Instagram, ale najliczniej jest obserwowany na YouTubie. Jego filmy mają dziesiątki, a bywa że i setki tysięcy wyświetleń, profil subskrybuje prawie 53 tysiące osób. – Bywałem na targach Agrotech w poprzednich latach. Zawsze to była okazja i do tego, by zobaczyć najnowsze maszyny, i by spotkać się na żywo z osobami, które oglądają moje filmy. To są zawsze sympatyczne i ciekawe chwile. Zapraszam na Agrotech – podkreśla Michał Nowacki. 

Z kolei Rolnik na każdą okazję to Kamil Marunowski, który gospodarstwo z hodowlą trzody prowadzi na Kujawach. Rolnik podbija TikToka - jego filmy mają ponadmilionowe wyświetlenia. – Agrotech to dla mnie nowość. Pierwszy raz przyjadę na targi rolnicze do Kielc. Już się na to cieszę, a szczególnie na spotkanie ze zwiedzającymi. Porozmawiamy i o tym, co się dzieje w naszej branży, co nas trapi, albo po prostu poobgadujemy sąsiadów – zaprasza z humorem Rolnik na każdą okazję.

Strefa Youtuberów i Pudzian na targach Agrotech w Kielcach

Wielu znanych w sieci będzie można spotkać także w Strefie Youtuberów przez wszystkie trzy dni targów rolniczych w Kielcach. Targi Kielce przygotowują ją w hali H wspólnie z firmami Hyperin i Top Nasiona. Będzie tu można spotkać m.in. całą ekipę MafiaSolec Team. 

Zaś w sobotę, 9 marca na stoisku firmy Swimer zagości Mariusz Pudzianowski. Popularny zawodnik MMA jest także właścicielem gospodarstwa rolnego. Od godziny 11 w hali H przybije piątkę i opowie o swojej pracy, także w sadach.

Na tym nie koniec atrakcji – w piątek i w sobotę w godzinach 12 – 17 będzie można zagrać w popularny Farming Simulator. W sali konferencyjnej G1 w hali G zostaną przygotowane interaktywne stanowiska, które pozwolą zanurzyć się w wirtualny świat rolnictwa.

Targi Agrotech z setkami firm i światowymi markami

Kielecki Agrotech będzie czasem spotkań całej branży agro. Rolnicy będą mogli rozmawiać z producentami i dystrybutorami maszyn i technologii rolniczych, nawozów i środków ochrony o tym, jak zoptymalizować swoje prace. W 10 halach i na terenie zewnętrznym miejsca zajmą najnowocześniejsze ciągniki, kombajny, maszyny uprawowe i do obsługi gospodarstw, wyróżnią się rozwiązania rolnictwa 4.0.

Jednocześnie z wystawą techniki rolniczej w dniach 8-10 marca trwają targi gospodarki leśnej i przemysłu drzewnego Las-Expo. Bilety na agrotech.pl

Rolnik na każdą okazję oraz Rolnik NIEprofesjonalny będą gośćmi spotkania ze zwiedzającymi targi Agrotech w sobotę, 9 marca w Targach Kielce.

 

Ważne informacje dla zwiedzających

Bilety

 • 15 zł - normalny, 10 zł – ulgowy
 • bilety online dostępne do 7 marca na agrotech.pl
 • bilety tradycyjne w kasach w czasie targów 8-10 marca

 

Godziny otwarcia

 • Piątek, 8 marca 2024 – godz. 10.00 – 17.00 (sprzedaż biletów do 16.30)
 • Sobota, 9 marca 2024 – godz. 9.00 – 17.00 (sprzedaż biletów do 16.30)
 • Niedziela, 10 marca 2024 – godz. 9.00 – 17.00 (sprzedaż biletów do 16.30)

Wejścia:

Kasy:

 • Terminal Wschodni – ul. Zakładowa
 • Terminal Zachodni – ul. Wystawowa
 • Brama nr 4 – ul. Batalionów Chłopskich
 • Brama nr 6 – ul. Kongresowa

Tylko z zaproszeniami i biletami online:

 • Brama nr 3 – od ul. Zakładowej
 • Wejście nr 1 - od ul. Zakładowej – tylko w sobotę i niedzielę

Więcej na agrotech.pl

instagram

tiktok

oprc, e-red ppr.pl


POWIĄZANE

Podczas ostatniego posiedzenia grupy roboczej „Zdrowie Roślin” Copa – Cogeca wsz...

Sekretariat Prezesa Zarządu ZPPM, Pana Marcina Hydzika,  przesyłał do Pierwszego...

W czwartek Parlament Europejski udzielił absolutorium Komisji, wszystkim agencjo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę