OPOLAGRA_2025
AgroShow_05_2025_Zielone

Agencja Rynku Rolnego na Dniach NATO

14 lipca 2016
Agencja Rynku Rolnego na Dniach NATO

10 ton jabłek rozdali pracownicy Agencji Rynku Rolnego podczas pikników z okazji Ogólnopolskich Dni NATO odbywających się w całym kraju.

ARR włączyła się w organizację „Ogólnopolskich Dni NATO – Razem z NATO”, aby promować polską żywność. W dniach 8-9 lipca stoiska Agencji zostały zorganizowane w 16 miastach: Białymstoku, Gdyni, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu.

Pikniki z okazji szczytu NATO odwiedziły tysiące ludzi. Dominowała tematyka polskiego wojska i Sojuszu Północnoatlatyckiego. Ale nie tylko! Wykorzystując wysoką frekwencję rodzin z dziećmi, pracownicy ARR zapraszali najmłodszych do udziału w konkursach i zabawach promujących zdrowe odżywianie się. Rodzice mogli zasięgnąć informacji na temat programów wspierających konsumpcję mleka oraz owoców i warzyw realizowanych przez Agencję. A wszystko przy dźwiękach wakacyjnego hitu „Czy rodzice wszyscy wiedzą”!

ARR


POWIĄZANE

Stowarzyszenie "Otwarte Klatki" to organizacja która od lat uderza w polskiego r...

Zdrowie roślin jest podstawą życia i bezpieczeństwa żywnościowego, a zatem stano...

Według systemu informacyjnego FGIS "Argus-Fito" od początku 2025 roku od 7 maja ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę