aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

5 najlepszych aplikacji do zarządzania dniem dla freelancera

12 stycznia 2024
5 najlepszych aplikacji do zarządzania dniem dla freelancera

Praca jako freelancer to dla wielu praca marzenie, bo zapewnia niewiarygodną swobodę, elastyczność i niezależność. W teorii rzeczywiście freelancing wydaje się być bez żadnych wad, bo możemy pracować gdzie chcemy, kiedy chcemy i ile chcemy. Możemy też w dowolnym momencie oddać się ulubionym rozrywkom — obejrzeć film na Netflixie, zagrać w kasynie online mrbet-casino.pl, czy też usiąść przed konsolą i zagrać w swoją ulubioną grę wideo.

Niemniej jednak rzeczywistość nie jest taka kolorowa, bo każdego dnia na freelancera czeka mnóstwo rozpraszaczy, które niejednokrotnie skutecznie odwracają jego uwagę od zadań, które ma do wykonania. To oznacza, że w praktyce freelancer, który chce osiągnąć sukces, musi być niezwykle odpowiedzialny i sumienny oraz musi charakteryzować się wysoką samodyscypliną. Wszystko to sprowadza się do tego, że musi efektywnie zarządzać swoim czasem, aby mieć wszystko pod kontrolą. To jednak wcale nie jest takie łatwe.

Na szczęście w dobie rozwoju technologicznego nie pozostaje w tej kwestii sam na placu boju, bo z odsieczą przybywają różne dedykowane aplikacje, które mają za zadanie usprawnić pracę freelancera, zwiększając jego produktywność. W sieci można znaleźć całkiem sporo apek do zarządzania dniem, a oto 5 najlepszych z nich, które zdecydowanie warto sprawdzić, jako freelancer.

Toggl

Toggl to niewątpliwie najlepszy przyjaciel każdego freelancera, jeśli chodzi o śledzenie czasu. To potężna aplikacja, która pozwala dokładnie monitorować wszystkie aktywności w ciągu dnia. Dzięki Toggl freelancer ma dokładny podgląd na to, ile czasu spędził na poszczególnych zadaniach.

Za sprawą niezwykle intuicyjnego interfejsu, możliwości kategoryzowania działań i generowania raportów, freelancer może z łatwością identyfikować wszelkie problemy z zarządzaniem czasem w ciągu dnia, co pozwala mu zwiększać produktywność i wydajność.

aplikacja

TickTick

TickTick to z pozoru zwykła, prosta lista zadań. Pozory jednak mylą, bo za tą prostotą kryją się potężne możliwości, gdyż TickTick przenosi aspekt zarządzania czasem i zadaniami na zupełnie wyższy poziom. Dodawanie deadline’u, ustawianie poziomu priorytetu zadania, timer Pomodoro, udostępnianie list, integracja z kalendarzem, głosowe dodawanie zadań — te i wiele więcej funkcji oferuje freelancerom TickTick. Dodając do tego niezwykle elegancki i intuicyjny interfejs oraz synchronizację między platformami, szybko można zauważyć, że TickTick to kompleksowa rozwiązanie w zakresie organizacji dnia i prawdziwy sojusznik każdego freelancera.

iOS, Android_darmowe płatne apki

Trello

Trello to potężne narzędzie dla najbardziej zapracowanych freelancerów. Aplikacja ta pozwala na wizualne zarządzanie zadaniami i jest oparta na kartach — całość jest w stylu tablic Kanban. Za pomocą Trello freelancer może skutecznie organizować swój dzień i ma wygodny podgląd na wszystkie zadania do wykonania. To prosta, ale potężna aplikacja, które cechuje się wysoką elastycznością i dużymi możliwościami personalizacji. Oferuje też rozwiązania w zakresie współpracy.

iOS, Android_darmowe płatne apki

Forest

Forest to nietuzinkowa aplikacja, która sprawia, że aspekt produktywności w ciągu dnia, zamienia się w grę. To w zasadzie timer, który włączamy, kiedy zamierzamy się skupić. Niemniej jednak obok zwykłego mierzenia czasu koncentracji, oferuje grywalizację — tworzenie wirtualnego lasu. Podczas pracy, gdy nie sięgamy po telefon, w naszym lesie rosną drzewa. W miarę upływu czasu nasz las staje się coraz większy i piękniejsz, o ile rzetelnie pracujemy. Dzięki takiemu rozwiązaniu freelancerzy mogą zachować dyscyplinę, a także mogą poczuć satysfakcję i motywację do dalszej pracy.

iOS, Android_darmowe płatne apki

Todoist

Todoist to wszechstronna lista zadań, która sprawia, że freelancer może jeszcze efektywniej zarządzać swoim czasem. Aplikacja oferuje wszystkie niezbędne funkcje, takie jak dodawanie zadań, terminów i priorytetów, a także opcję kategoryzacji działań. Ponadto aplikacja jest niezwykle przejrzysta i intuicyjna, dzięki czemu freelancer ma poczucie kontroli nad swoim dniem

iOS, Android_darmowe płatne apki

oprac, e-mk ppr.pl


POWIĄZANE

Pan Grzegorz Jedamski, nie ustaje w swej walce o równe traktowanie rolników emer...

Żniwa 2024 – Złe perspektywy dla zbóż, stabilne dla nasion oleistych i pozytywne...

Z najnowszego badania zrealizowanego na zlecenie Koalicji Dbamy o wodę w związku...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę