aaa_TSW_2023
CTR_2023

Czy zdjęcia są ważne w portalach randkowych?

27 stycznia 2023
Czy zdjęcia są ważne w portalach randkowych?

To, że obecne czasy możemy nazwać zwariowanymi to jakby nic nie powiedzieć. Szaleństwo wszechobecnej informacji na każdy temat oraz łatwość dostępu do niej, starsze pokolenia przyprawia o zawrót głowy. Internet opanował świat i nic z tym już nie zrobimy. Wszyscy siedzą z głową w telefonach. Można się obawiać, że zaraz zwykłe rozmowy całkowicie zanikną. No i nie inaczej jest z szukaniem partnera. Strony randkowe właśnie po to zostały stworzone, aby znaleźć swoją wymarzoną drugą połówkę.

No i co do telefonów, niektórzy zapomnieli, że zostały stworzone głównie po to, aby kontaktować się z drugą osobą. Jak sama nazwa wskazuje poprzez telefonowanie, czyli dzwonienie lub ewentualnie poprzez pisanie wiadomości. Jednak jaka jest rzeczywistość, każdy widzi. Portale społecznościowe zawładnęły światem. Facebook czy Instagram przejęły nad nami kontrolę, a ich twórcy robią wszystko, aby użytkowników było jeszcze więcej. Oczywiście jest jeszcze jedna, jakże istotna rola telefonów komórkowych, a mianowicie robienie zdjęć. Popularne selfie to chyba najczęściej robione fotografie w dzisiejszych czasach. Jeżeli zaglądniemy na portale społecznościowe to tego typu zdjęć jest multum. Młode dziewczyny stroją się godzinami i przygotowują do tego, aby jedno zdjęcie było tym doskonałym. Zresztą wiele osób zarabia naprawdę spore pieniądze na wypromowaniu i tak już znanych produktów na rynku.

Jednak, jeżeli chodzi o portale randkowe tutaj zdjęcia mają naprawdę bardzo ważne znaczenie. W końcu osoba szukająca miłości w pierwszej kolejności popatrzy właśnie na nasze zdjęcie. Zazwyczaj na podstawie tego co zobaczy może się nami zainteresować lub nie. Niektórzy wybierają zdjęcia całkowicie normalne, a nawet takie zrobione u fotografa do paszportu czy do dowodu. Inni jednak stawiają na nutkę szaleństwa i na zdjęciu pokazują charakter oraz swoje zainteresowania. Są też tacy, którzy się bardzo długo głowią nad tym jakie zdjęcie wkleić na swoje profilowe. W późniejszym etapie można dodawać dużo więcej zdjęć czy to z wakacji czy podczas uprawiania sportu. Muszą na pewno pasować do naszego opisu, który wklejamy podczas stworzenia profilu na portalu randkowym. Wtedy pokażemy, że jesteśmy wiarygodni i nie kłamiemy. 

Zdjęcia w aplikacjach randkowych będzie odzwierciedlało naszą osobowość. Wygody i młodych osób, bo sami jesteśmy w podobnym wieku to nie mogło to być zdjęcia poważne. Inaczej ma się sprawa, kiedy jesteśmy już w słusznym wieku, więc zdjęcie chociażby w eleganckim ubraniu będzie jak najbardziej na miejscu. Jeżeli już zaczynamy randkować online to na pewno warto mieć w zanadrzu kilka innych zdjęć. Nie musimy od razu wklejać wszystkiego. Trochę tajemniczości zawsze będzie działał na plus. No, ale jeżeli ktoś już tworzy swój profil w pełni to te zdjęcia szalone z wakacji czy we wspomnianym już eleganckim wydaniu będą jak najbardziej w porządku. 

Zatem przed ściągnięciem aplikacji randkowej oraz tworzenie swojego profilu należy chwilę się zastanowić co chcemy sobą zaprezentować oraz jak chcemy być odbierani przez drugą osobę. W końcu jak to się mówi pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze. Dlatego też przemyślana sprawa fotografii jest niezwykle istotna. Nie będzie w tym nic dziwnego, jeżeli wybierzemy się do profesjonalnego fotografa, abyśmy mieli właśnie kilka takich zdjęć. Pozostaje zatem liczyć dużo szczęścia wszystkim szukającym miłości. 

 

POWIĄZANE

Chiny rozpoczęły walkę z maszynami rolniczymi niskiej jakości, a tamtejsze Minis...

Maciej Otrębski z RoślinnieJemy dołączył do grona innowatorów społecznych między...

Krajowy Związek Grup Producentów Owoców i Warzyw - Spółdzielnia Osób Prawnych za...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę