aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Konsumenci wybrali MLEKPOL

21 stycznia 2016
Konsumenci wybrali MLEKPOL
SM MLEKPOL

Złoty medal i tytuł Najlepszego Produktu 2016 – wybór konsumentów, w kategorii galanteria mleczna dla Jogurtu Greckiego SM MLEKPOL i Śmietanki Łaciatej 36 % do ubijania, w kategorii mleko, kefiry, śmietanki. Brąz dla Mleka Zsiadłego SM MLEKPOL.


W V edycji prestiżowego, ogólnopolskiego badania „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” zapytano 1000 respondentów, o 331 nowości w 58 kategoriach FMCG, wprowadzone do dystrybucji od września 2014 do września 2015. W badaniu uczestniczyły osoby w wieku 18-65 lat decydujące o zakupach dla swoich gospodarstw domowych.

 

Jogurt Grecki SM MLEKPOL został niekwestionowanym zwycięzcą w kategorii wyrobów galanterii mleczarskiej a Śmietanka Łaciata 36 % do ubijania, w kategorii mleko, kefiry, śmietanki. W tej samej kategorii brązowy medal otrzymało Mleko Zsiadłe SM MLEKPOL. Naturalne składniki, wyjątkowy tradycyjny smak i idealna konsystencja wyrobów producenta z Grajewa, zdobyły podniebienia konsumentów.

 

Organizatorem badania jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca m.in. Wiadomości Handlowych i Wiadomości Kosmetycznych.

Badanie zostało przeprowadzone metodą CAWI. Zwycięzców wybrali konsumenci ankietowani przez Instytut badawczy GFK Polonia.

 

 


 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

O SM MLEKPOL

 

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce. Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie.

Produkty MLEKPOL-u powstają w 11 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych w : Grajewie, Zambrowie, Mrągowie, Kolnie, Sejnach, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.

SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki, napoje fermentowane, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankowe oraz sery żółte. Flagowymi markami są: Łaciate, Milko, Białe, Mazurski Smak, Rolmlecz, Maślanka Mrągowska.

Ponad 30% wyrobów SM MLEKPOL jest eksportowanych do krajów Ameryki Południowej, Azji, Europy i krajów Dalekiego Wschodu. Zagraniczni odbiorcy doceniają jakość produktu oraz stabilność współpracy jaką zapewnia MLEKPOL.

SM MLEKPOL była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, m.in. złotymi medalami w prestiżowym konkursie Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food w 2015 r., za Maślankę Mrągowską i serek homogenizowany o smaku waniliowym ROLMLECZ. Mleko ŁACIATE zostało nagrodzone przez konsumentów tytułem „Ulubionej Marki 2015” i Hitu Handlu 2015.

MLEKPOL gwarantuje najwyższą jakość i naturalny smak produktów.

Biuro prasowe SM MLEKPOL


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Na dzień 16 czerwca ubiegłego roku łączne dostawy wyniosły 47,49 mln ton, w tym ...

W nowym sezonie na Ukrainie nasili się konkurencja pomiędzy przetwórcami a ekspo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę