aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Konkurs Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Grudziądzu

30 października 2015
W dniu 19 października 2015r, Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Grudziądzu zorganizowała konkurs pn. ”Bezpieczeństwo i higiena pracy w gospodarstwie rolnym z elementami prawa z zakresu rolnictwa obowiązującego w Unii Europejskiej”, którego współorganizatorem był OT ARR w Bydgoszczy.

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pracy w rolnictwie, kształcenie prawidłowych nawyków i postaw podczas pracy w gospodarstwach rolnych oraz poszerzenie wiedzy na temat przepisów prawnych Unii Europejskiej w zakresie rolnictwa. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele Sejmu RP oraz Prezesi i Dyrektorzy instytucji obsługujących rolnictwo.

Spośród 30 uczestników konkursu w etapie pisemnym wyłoniono 5 finalistów. W etapie ustnym wyłoniono zdobywców trzech pierwszych miejsc, którym puchary ufundowane przez Dyrektora OT ARR w Bydgoszczy wręczył Kierownik Sekcji Informacji i Promocji.

Pozostali finaliści otrzymali dyplomy Dyrektora OT ARR w Bydgoszczy. Oddział Terenowy zorganizował stoisko informacyjno-konsultacyjne, gdzie pracownicy OT udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące zadań realizowanych przez Agencję Rynku Rolnego.

POWIĄZANE

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Bydgoszczy zakończył cykl spotkań eduka...

Ekologiczne gospodarowanie było inspiracją do zorganizowania przez Wielkopolski ...

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przedstawiło 10 listopada 2015 roku do kons...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę